Ota yhteyttä

Monditaly Finland Oy
Monditaly Wines & Spirits

Juurakkokuja 4, 01510 Vantaa, Finland
Puh.: (+358) 010 4399340
info@monditaly.com

Gianpaolo Rinetti
Johto ja hankinta
010 439 934 1
rinetti@monditaly.com

Paula Hoikkanen
Hallinto ja laskutus
010 439 934 0
paula.hoikkanen@monditaly.com

Pekka Toikka
Myyntipäällikkö vastuualueena HoReCa
010 439 934 3
pekka.toikka@monditaly.com

Pierdomenico Giust
Sommelier A.I.S.
Vastuualueena viinit ja muut alkoholit
010 439 934 2
pgiust@monditaly.com

Juha Tanskanen
Myyntipäällikkö vastuualueena oluet
010 439 934 5
juha.tanskanen@monditaly.com

Marika Lang
Myynti- ja markkinointipäällikkö vastuualueena vähittäiskauppa
010 439 934 6
marika.lang@monditaly.com

Ottakaa yhteyttä saadaksenne lisätietoja tuotteistamme ja palveluistamme tai antaaksenne meille arvokasta palautetta!