Yhteystiedot

Kerrothan meille, jos toivot tiimimme ottavan sinuun yhteyttä. Palautteesi on myös aina tervetullutta, koska haluamme jatkuvasti kehittää toimintaamme ja siten palvella yritystäsi entistä paremmin.

Monditaly Finland Oy
Monditaly Wines & Spirits Oy

Juurakkokuja 4, 01510 Vantaa, Finland
Puh.: (+358) 010 4399340
info@monditaly.com

Gianpaolo Rinetti
Johto ja hankinta
010 439 934 1
rinetti@monditaly.com

Pekka Toikka
Myyntipäällikkö vastuualueena HoReCa
010 439 934 4
pekka.toikka@monditaly.com

Pierdomenico Giust
Sommelier A.I.S. Vastuualueena alkoholit
010 439 934 2
pgiust@monditaly.com

Sampsa Saarinen
Kaupallinen johto
010 439 934 6
sampsa.saarinen@monditaly.com

Ville Nikkanen
Kenttämyynti
010 439 934 8
ville.nikkanen@monditaly.com

Tiina Wermskog
Hallinto ja laskutus
010 439 934 0
tiina.wermskog@monditaly.com

Paula Hoikkanen
Hallinto ja laskutus
010 439 934 0
paula.hoikkanen@monditaly.com

Heidi Rinetti
Projektit ja markkinointi
010 439 934 9
heidi.rinetti@monditaly.com

Kaarina Maanonen
Kehitysprojekti, Monditaly Wines & Spirits
010 439 934 5
kaarina.maanonen@monditaly.com

Markus Salmela
Varastovastaava
010 439 934 7
markus.salmela@monditaly.com

Ottakaa yhteyttä saadaksenne lisätietoja tuotteistamme ja palveluistamme:

Ravintola-asiakas Pizzeria-asiakas Kahvila-asiakas
Tukku Teollisuus Muu

Top